LRN

Polski producent opakowań blaszanych

LRN

Polski producent opakowań blaszanych

O FIRMIE

separator1


HISTORIA FIRMY

Pierwsza produkcja rozpoczęła się w lutym 1991 roku w Małomicach. Dynamika rozwoju była bardzo duża i wkrótce dobudowane zostały dwie dodatkowe hale, zakupione dodatkowe linie do produkcji opakowań. Nieustanne inwestycje powodowały dalszy rozwój zakładu. Zostały zakupione trzy hale produkcyjne przy ul. Kościuszki w Małomicach dając łączną wielkość zakładu około 1700 m2. Od początku firma zaspokaja potrzeby klientów przez jakość produktów, elastyczność produkcji i terminowość dostaw. Od 2007 roku dysponujemy już powierzchnią produkcyjną blisko 5000 m2.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Zakres naszej produkcji obecnie to najszersza w kraju gama opakowań z blachy czarnej, nierdzewnej, kwasoodpornej oraz ocynowanej o pojemnościach od 5 do 216 litrów z pokrywką wciskaną, korkami metalowymi typu Tri-Sure, korkami plastikowymi oraz wiekiem zdejmowanym i pierścieniem zaciskowym (typu hobok). Wszystkie wyroby mogą być lakierowane. Aktualnie wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty na znak UN wydane przez COBRO – Instytut Badawczy Opakowań w Warszawie potwierdzające ich dopuszczenie do transportu drogą lądową i morską substancji niebezpiecznych grupy pakowania I, II i III zgodnie z przepisami RID/ADR oraz certyfikat bezpieczeństwa B.

ZAKRES DZIAŁALNOŚCI

Rozszerzamy naszą działalność w krajach wspólnoty i innych. Uczestniczymy w targach międzynarodowych. W 2004r byliśmy wystawcą na XI Polskiej Wystawie Międzynarodowej POLEXPORT Kowno 2004. Za nasze wyroby otrzymaliśmy nagrodę w kategorii Hit Targowy. Dalszym etapem rozwoju firmy w kierunku eksportu było uczestnictwo w POLEXPORT Kaliningrad 2005 na przełomie maja i czerwca 2005 roku. Za nasze opakowania otrzymaliśmy nagrodę „Podlaski Żubr” w kategorii najbardziej udanego debiutu targowego.

NASZE ZALETY

Nasza rodzinna firma dzięki jakości, elastyczności i terminowości opiera się silnej konkurencji firm zagranicznych posiadających oddziały w Polsce. W wyniku pozytywnej oceny naszych wysiłków oraz działań na rynku uczestniczyliśmy jako przedstawiciel lokalnego biznesu w spotkaniu z Prezydentem RP Bronisławem Komorowskim oraz Marszałek woj. Lubuskiego Elżbietą Polak w 2014r.

Od 2008 roku opracowujemy innowacyjne opakowania zgłaszamy do Urzędu Patentowego i otrzymujemy Świadectwa Rejestracji dla kolejnych wzorów przemysłowych. W bieżącym roku w wyniku zakończenia inwestycji polegającej na wdrożeniu technologii produkcji innowacyjnego produktu zgłosiliśmy i otrzymaliśmy ochronę na kolejne wzory przemysłowe.

Od roku 2014 mocno rozwijamy eksport i współpracujemy z wieloma firmami z UE, a także z koncernem chemicznym Reckitt Benckiser z zakładem produkcyjnym w USA w zakresie dostaw naszych produktów.

Nasze wysiłki zostały zwieńczone w 2015r pierwszą nagrodą w konkursie „Firma Roku 2015” w kategorii “Przemysł”.“

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Więcej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Więcej

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien